Mõistekaart õppetöös kursus 2012

Tere kõigile,

Pisikese hilinemisega alustame 20. veebruaril taas veebipõhise kursusega Mõistekaart õppetöös.

Kursuse viivad läbi Tallinna Ülikooli Haridustehnoloogia keskuse teadur Mart Laanpere ning Priit Tammets. Kursuse jooksul toimub üks konktaktpäev, mille toimumise päeva lepime üheskoos kokku lähimate päevade jooksul (info selle kohta saadan teile meilile ning panen üles ka siia kursuse kodulehele). Kursuse maht on 2 EAP-d ning tegevused on jagatud 6 nädala peale. Plaani kohaselt lõppeb kursus 2. aprillil.

Kursuse õpijuhis koos ajakava, teemade ja arvestuslike nõuetega asub siin. Kui teil on nimetatud teemade kohta küsimusi või ettepanekuid, siis võite sellekohase kommentaari lisada antud postituse või õpijuhise juurde. Sealt saame me need ilusti kätte ja vastame esimesel võimalusel.

Kursusel kasutame avatud õpikeskkonda, mis tähendab, et me ei kasuta ühtegi keskset õpihaldussüsteemi. Kursusega seotud informatsioon, ülesanded ja õppematerjalid on kõik leitavad siinsest ajaveebist. Kõik küsimused, mis teil kursuse kohta tekivad, saate samuti esitada kas siin ajaveebis (kommenteerides mõnda postitust või lehte) või saates e-maili aadressile tammets@tlu.ee.

Osalemiseks kursusel palun teil sisse seada uus ajaveeb / blog või valida välja mõni olemasolev. Blogi kaudu hakkate te esitame meile oma koduseid töid. Ajaveebi platvormiks võiks olla kas WordPress või Bloggeris. Kasutusjuhendid blogi loomiseks WordPress keskkonnas leiate siit ja Blogger keskkonnas siit.

Õppematerjali leiate ajaveebi menüüpunkti “Lugemismaterjal” alt nädalate kaupa.

Loodan, et kõik on teile selge ning küsimuste puhul võtke julgelt ühendust. Vajadusel võite ka meili saata: Priit Tammets tammets@tlu.ee

Advertisements
Rubriigid: Üldine info. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s