Kuuenda nädala ülesanne

Ongi käes viimase ehk kuuenda nädala ülesande jagamise aeg. Osalejad, kes on kursusel jõudnud viienda nädalani, saavad tagasisidet jõudumööda oma ajaveebides (vastuse postituse juurde). Teistele aga soovitan pooleliolevad ülesanded-vastused võimalusel ette võtta ning need ikkagi avaldada. Valesid vastuseid ei ole ning tekkinud küsimused saame lahendada kõik koos.

Kuues nädal keskendub mõistekaartide standarditele ja formaatidele. Muuhulgas tuleb jutuks kuidas erinevad mõistekaartide rakendused omavahel tänu nendele suhelda saavad. Näitena puudutame üht võimalikku markeerimiskeelt, milleks on XTM (XML TopicMaps), mida saab kasutada mõistekaartide importimise ja eksportimise juures. Täpsemalt palume teil järgi vaadata 6. nädala lugemismaterjali juurest.

Sellel korral on ülesandeks, nagu ikka, läbi lugeda lugemismaterjal. Samas nädala teemaga seotud ülesannet seekord ei ole. Viimasel korral palun kirjutage oma ajaveebidesse postitus, mis sisaldaks teiepoolset kokkuvõtet kursusest – millised olid teie ootused kursusega ja kuidas need täitusid, milliseid uusi teadmisi teil õnnestus hankida ning kuidas sobis teile kursuse üldine ülesehitus. Samuti hindaksime kõrgelt tagasisidet läbiviijate kohta.

Advertisements
Rubriigid: Ülesanded. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s