Viienda nädala ülesanne

Head jätkuvat suve kõigile osalejatele!

Kursuse lõpp juba paistab, seega palun teil veel teha viimased jõupingutused lugemismaterjaliga ja ülesannetega töötamiseks teha. Kindlasti ei maksa peljata kui satute mõnikord ülesannete lahendamisel hätta või koguni ummikusse nagu juhtus Maarisel ja Arnol, kelle postitust ning Mardi tagasisidet saate lugeda Maarise ajaveebis.

Viienda nädala teema on aga mõistekaardi abil õpitulemuste hindamise temaatika. Priit Reiska on kaitsnud Kieli Ülikoolis doktoritöö mõistekaartide rakendamisest õpitulemuste hindamisel füüsikatunnis. Teie ülesandeks on läbi lugeda Priit Reiska poolt kirjutatud peatükk Haridustehnoloogia käsiraamatus ja valmistada selle põhjal ette hindamismudel õpilase loodud mõistekaardi hindamiseks. Hindamismudelite kohta leiate lisainfot siit: http://hindamismudelid.blogspot.com/

Jõudu tööle!

PS. palun kindlasti kontrollida oma ajaveebis, ega teil ei ole jäänud avaldamata mõni kommentaar. Tihtilugu jätab ajaveeb lugeja poolt antud kommentaari avaldamata kuna kirjutajal ei ole eelnevalt ühtegi kommentaari postitatud või kommentaar sisaldab ka veebiviidet. Seda kontrolli saate teha oma ajaveebi haldusliideses kommentaaride alt.

Advertisements
Rubriigid: Ülesanded. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s