Kursuse hetkeolukorrast

Kevadine kiire aeg on käes ning sellega seoses on paljud osalejad teada ja mõista andnud, et käesoleva kursuse tempo on ehk liiga intensiivseks muutunud. Seda eriti just koduste tööde tähtaegade suhtes.

Teen ettepaneku ajakava koos üle vaadata ning otsustada, kas oleks mõistlik kursuse tegevusi veidi pikema aja peale jaotada. Üheks võimalikuks mooduseks oleks kodutööde esitamise tähtaega pikendada kahe nädala peale praeguse ühe pealt.

Kindlasti ei soovi me, et keegi sooviks kursuse poole pealt katkestada. Kasutame selle postituse kommentaariumi selleks, et koos jõuda ühisele otsusele ajakava mugavamaks muutmiseks.

Advertisements
Rubriigid: Üldine info. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

6 Responses to Kursuse hetkeolukorrast

 1. Arno ütles:

  Tere!

  Mul oleks sellest küll kahju.
  10. 06 – 10.07 satun internetile harva ligi, nii 1 x nädalas. Siis olen nädalaljagu tsivilisatsioonile lähemal (vastuvõtt TLÜs) et siis augusti lõpuni jälle eemal olla.
  Kahju on sellest, et kaasõppijate edusammudel ei saa silma peal hoida.
  Kui juhendajatele sobib, et mu tehtud tööd saaksid 10. juuniks arvustatud ja soovitustega varustatud, kahaneks mu kahjutunne tublisti. Siis ei jääks mul suveks lõpetamata tegevuse tunnet.

  Jätku ilusale kevadele,
  Arno

  • Maaris ütles:

   Mina olen suvi läbi arvuti taga, nii et tähtaegade pikendamine ei tekitaks raskusi. Olen seni teinud mõnusat koostööd Arnoga, tahaks ka teiste kaasõppuritega asju arutada.

   Maaris

  • Priit ütles:

   Sobib hästi. Usun, et see olekski kõige mõistlikum kui kõik osalejad saaksid esitada kodutööd sellises tempos nagu neile kõige paremini sobib. Me hindame jooksvalt siis kõiki töid ning kes jõuab, see saab enne suurt suve kursusega ühele poole.

   • Heli ütles:

    Mina olen üks hätta jäänutest. Kevadine kiire aeg on oodatust veelgi kiirem – püüan järgi jõuda, aga võtaksin vastu pakkumise pikendatud tähtaegadest.

 2. kaja ütles:

  Tere!
  Olen jäänud kursusel stoppama. Üks põhjus on wordpressiga mitte läbisaamine. Kodutööde esitamise aja pikendamine 2 nädala võrra oleks väga mõistlik, siis on lootust jõuda töödega valmis. Aitäh ettepaneku eest! Kaja

 3. Priit Tammets ütles:

  Tänan kõiki, kes on siiani arvamust avaldanud. Pikendame esimese kolme nädala ülesannete lahendamist kuni 20. juunini ning jätkame edasi kahe nädalaste intervallidega. Tõenäoliselt mahuvad osadel teist sinna sisse ka juba puhkused kuid loodetavasti leiate mahti ülesannetele pikema aja jooksul vastuseid ja tagasisidet jagada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s