Mõistekaart õppetöös kursus alustab

Alustame sellel nädalal kursusega “Mõistekaart õppetöös”, mida viivad läbi Tallinna Ülikooli Haridustehnoloogia teadur Mart Laanpere ning Priit Tammets. Suurem osa kursuse tööst toimub meil veebipõhiselt kuid oleme plaaninud kursuse jooksul läbi viia ka kaks konktaktpäeva. Info kontaktpäevade toimumise kohta paneme üles kursuse kodulehele. Kursuse maht on 2 EAP-d ning tegevused on jagatud 6 nädala peale. Plaani kohaselt lõppeb kursus 13. juunil.

Kursuse õpijuhis koos ajakava, teemade ning arvestuslike nõuetega asub siin. Kui teil on selle kohta küsimusi või ettepanekuid, siis võite lisada kommentaari antud postituse kommentaariks või ka õpijuhise kommentaariks. Sealt saame me need ilusti kätte ja vastame esimesel võimalusel.

Kursuse keskkond on avatud õpikeskkond, mis tähendab, et me ei kasuta ühtegi keskset õpihaldussüsteemi. Kursusega seotud informatsioon, ülesanded, õppematerjalid on kõik leitavad siinsest ajaveebist. Kõik küsimused, mis teil on kursuse kohta, saate samuti esitada siin ajaveebis, kommenteerides mõnda postitust või lehte ja vastame samasse kohta teile.

Teilt ootame samuti ajaveebi (blogi) kasutamist vahendina, kus te esitate oma iseseisvad ülesanded. Võite kursese tarbeks kasutada nii oma olemasolevat ajaveebi või ka täiesti uut. Ajaveebi platvormiks võiks olla kas WordPress või Bloggeris. Kasutusjuhendid blogi loomiseks WordPress keskkonnas leiate siit ja Blogger keskkonnas siit.

Selleks, et ajaveebides toimuvate kursuseid paremini jälgida, kasutame teenust nimega EduFeedr.

Palume teil kõigil registreerida oma ajaveebide aadressid siin vormis:
Hetkel toetab see süsteem ainult kahte levinumat ajaveebiplatvormi: Blogger ja WordPress. Kui teie ajaveeb on kusagil mujal, siis palun tehke selle kursuse jaoks eraldi ajaveeb.

Kursusel kasutav õppematerjal paikneb ajaveebis menüüpunkti “Lugemismaterjal” all nädalate kaupa.

Loodan, et kõik on teile selge ning küsimuste puhul võtke julgelt ühendust. Vajadusel võite ka meili saata: Priit Tammets tammets@tlu.ee

Ilusat kevadet ja kursuse algust kõigile osalejatele!

Advertisements
Rubriigid: Üldine info. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s